€ 15,00 brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka sprzątanie siłowni od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 czerwca 2023 15:53

Dla sprzątaczy i sprzątaczek aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Dreźnie bez znajomości języka przy sprzątaniu i dezynfekcji siłowni. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 15,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się sprzątanie i dezynfekowaniem sal fitness oraz toalet;
  • dezynfekowanie różnych sprzętów;
  • dbanie o ogólny porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • mile widziane doświadczenie;
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • pełny etat;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • świadczenia socjalne;
  • zatrudnienie na trzy miesiące z opcją przedłużenia na stałe;
  • możliwość korzystania z siłowni po godzinach pracy;
  • zakwaterowanie w cenie 250 € na mc.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych można kierować na adres e-mail:

NeueArbeit2020@web.de z podaniem tytułu: Sprzątanie siłowni Drezno, lipiec 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-silowni-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-w-dreznie-od-zaraz-dla-sprzataczek-sprzataczy/

Nr ogł.: 8016492cfaf18235

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.