€ 11,15

Praca w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz dla komisjonerów Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2020 13:47

Od zaraz w rejonie Münster do podjęcia atrakcyjna praca w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie również bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień według określonego klucza z pomocą tabletu.

Zakres obowiązków

• kompletowanie zamówień na magazynie
• wyszukiwanie towarów według określonego klucza na tablecie (rowniez mozliwe w jez. Pol.)
• zbieranie zamówień za pomocą skanera
• przygotowywanie towaru do wysyłki

Czego oczekujemy

• dycyplina, odpowiedzialnośc, punktualnosc i niezawodnosc sa dla nas PRIORYTETAMI
• mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
• dyspozycyjności na minimum 3 miesięce
• umiejętności szybkiego uczenia się
• gotowości do pracy zmianowej

Co oferujemy
• pracę w nowoczesnym magazynie firmy logistycznej działającej na skalę międzynarodową, znajdującym się w okolicach miasta Münster (miasto studenckie niedaleko Holenderskiej granicy)
• legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na NIEMIECKICH WARUNKACH
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€)
• możliwość długotrwałej współpracy i zdobycia nowych doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy
• zakwaterowanie w Niemczech w zadbanych mieszkaniach, max. 20 km od miejsca pracy
• wsparcie polskojęzycznego Koordynatora
• bonusy i premie

W naszej firmie bardzo wazna jest dla nas wspolpraca z niezawodnymi ludzmi. Pracujemy FAIR = jezeli Pracownica/Pracownik sa pracowici i odpowiedzialni, stawiamy na dlugoletnie wspoldzialanie. Nasz zespol jest dynamiczny i wszyscy wzajemnie sie szanujemy, i wspieramy. Liczymy, ze rowniez nasi przyszli Koledzy i Kolezanki beda otwarci na roznorodnosc i gotowi na nowe wyzwania.
Akty jakiejkolwiek dyskryminacji, przemocy lub niekolezenstwa sa u nas bardzo niemile widziane!
Czekamy na Panstwa CV!

Klauzule informująca o przetwarzaniu danych osobowych oraz o Państwa prawach, można znaleźć w linku https://www.euregio-personaldienstleistungen.de/datenschutz/
Dodatkowo prosimy o dodanie klauzuli do CV: „ Po zapoznaniu się z klauzulą informacyjną, dobrowolnie i świadomie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obecną rekrutacją oraz dla celów związanych z przyszłymi rekrutacjami realizowanymi przez firme euregio Personaldienstleistungen GmbH“

email: E.Saternus@epdl.de

wyświetleń: 381, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1635f80658ba8f8c

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.