€ 14 euro/h brutto plus dieta

Praca Niemcy na budowie przy rozbiórkach bez języka od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 września 2015 22:15

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników budowlanych przy rozbiórkach. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Miejsce pracy: Hamburg, Niemczy

Wynagrodzenie: 14 euro/h brutto plus dieta w wysokości 30 euro netto za przepracowany dzień

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy fizycznej przy rozbiórkach budowlanych. Pracownik będzie odpowiedzialny za skuwanie kafelków, demontaż armatury, zrywanie podłóg, wynoszenie gruzu, porządkowanie miejsca.

Oczekiwania:

  • silna motywacja
  • wysokie zdolności manualne
  • dobra kondycja i wytrzymałość fizyczna

Zapewniamy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • bezpłatne zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby które spełniają powyższe wymagania, proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na poniższy adres:

Oferta nieaktualna!

wyświetleń: 5615, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 32456093bad55d8a

19 komentarzy aby “Praca Niemcy na budowie przy rozbiórkach bez języka od zaraz Hamburg”

  1. Jestem zainteresowany ofertą pracy bardzo proszę o szczegółowe informacje z góry dziękuję.

  2. Łukasz Głowaczewski dn. 6 października 2015 @ 00:30

    jestem bardzo zainteresowany ogłoszeniem i gotowy do wyjazdu.

  3. Witam serdecznie, jestem bardzo zainteresowany propozycją. jestem gotowy do wyjazdu od razu.

  4. witam bardzo zależy mi na tej pracy prosze o kontakt ponieważ nie posiadam adresu email z wykształcenia jestem technologiem robót wykończeniowych podaje numer telefonu 733657586

  5. Witam,jestem zainteresowany ofertą,i gotowy do wyjazdu od zaraz.Pozdrawiam

  6. Witam jestem zainteresowany pracą,Mieszkam w Hamburgu więc nie będzie mi potrzebne zakwaterowanie oraz dokumenty związane z ubezpieczeniem i z nr indyfikacyjnym ponieważ to posiadam. W Polsce pracowałem przy rozbiórkach i posiadam dokumętacje. Proszę o szybką odpowiedź Pozdrawiam

  7. Jestem zainteresowany moj tel +48 882487370

  8. Szukam pracy! dn. 25 listopada 2015 @ 13:22

    Bylbym takze zainteresowany,jestem technologiem robót, wykonczeniowych z przeszlo 20letnim doswiadczeniem, w Niemczech pracowałem juz kilkukrotnie.Moj numer tel.609864231

  9. potrzebuje tej pracy jestem dostepny od zaraz 663 671 454

  10. Witam jestem zainteresowany proszę o kontakt e-mail , jestem młody i sprawny fizycznie

  11. Witam jestem zainteresowany wyjazdem kontakt na e m-mail, mam 24 lat zdrowy sprawny fizycznie

  12. pomocnik budowlany dn. 31 stycznia 2016 @ 10:04

    witam jestem zainteresowany ogłoszeniem i wyjazdem od zaras prosze o kontakt ma e-mail

  13. witam jestem zainteresowany wyjazdem od kilku lat pracuje na terenie niemiec jak zbrojarz ale szukam innej pracy jestem zdrowy sprawny fizycznie i podejme sie kazdej pracy prosze o kontakt 721201809 lub 697070195

  14. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy jestem osoba o duzej energii i motywacji do pracy czekam na odpowiedz.

  15. mleszcz1997@wp.pl dn. 27 maja 2016 @ 22:44

    Witam. Czy to jeszcze jest aktualne ?

  16. marcin981y dn. 17 listopada 2016 @ 22:20

    Witam ja w sprawie pracy pracowalem w niemczech mlot pneumatyczny hilti wielkie 6 mies jezdzilem bobkatem i inne prace rozb pozdrawiam

  17. marcin981y dn. 17 listopada 2016 @ 22:21

    tel 507-516-518

  18. marcinprasek1@gmail.com jestem zainteresowany praca pracowalem w Niemczech przy rozbiorkach mlot pneumatyczny i inne prace rozbiorkowe pozdrawiam

  19. witam ja w sprawie pracy ja mieszkam w hamburgu i tez robilem przy rozbiórkach mam prawo jazdy itp..015218570422 pozdrawiam ????

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.