€ 1,150.00

Opiekunka osób starszych praca w Niemczech do eleganckiej seniorki w Soltau od 08.12

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Soltau
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 października 2016 00:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO KONIKA

Od grudnia potrzebna doświadczona opiekunka osoby starszej, chętna do pracy w Niemczech przy opiece nad elegancką panią z Soltau. Ogłoszenia adresowane do osób niepalących ze znajomością języka niemieckiego.

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z KOMUNIKATYWNĄ ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

Miejsce pracy : Niemcy – Soltau
Termin wyjazdu : od 08.12 na 8 tyg
Wynagrodzenie : 1150 €

Ogólny opis :
Opieki wymaga seniorka w wieku 81 lat, ważąca 56kg, 164 cm wzrostu. Pani była wieloletnią nauczyielką , lubi przebywać z ludźmi.
Podopieczna ma problemy z sercem, nadciśnienie i lekko niedosłyszy. Porusza się przy balkoniku bądź na wózku który także jest do dyspozycji. Pani nie trzeba dźwigać jednak wymaga pomocy we wszelkich czynnościach związanych z codzienną toaletą i funkcjonowaniem. Jest internet.

Zakres obowiązków :
sprawowanie opieki nad podopieczną, gotowanie, sprzątnie, pranie, zakupy oraz pomoc w codziennych czynnościach ( kąpiel, ubieranie ).
Podopieczna wymaga pomocy przy korzystaniu z toalety ( wkładki )
Nie ma nocnego wstawania.

Wymagania :
– znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie w opiece
– osoba bez nałogu tytoniowego

ZAPEWNIAMY :
– legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK ( niemiecka emerytura, kindergeld )
– atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od znajomości języka i warunków pracy ( do 1400€)
– bonus w postaci premii za polecenie naszej firmy innym osobom – 50€
– podwójne diety i premie na Święta
– zwrot kosztów podróży
– zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
– terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
opiekę i stały kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

– PODSTAWOWYM
– KOMUNIKATYWNYM
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com

tel.: 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )
tel. ( 58) 620 99 96

wyświetleń: 851, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 35858119862dd70d