€ 1,200.00

Opiekunka osób starszych praca Niemcy od 18 grudnia w Paderborn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Paderborn
  • Wymagany stopień znajomości języka: Dobra znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2016 04:45
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
LOGO KONIKA

Od 18-go grudnia potrzebna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Paderborn przy opiece nad panią w wieku 88 lat po udarze.

Centrum Językowe Konik
to prężnie działająca firma, świadcząca usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
W chwili obecnej poszukujemy:

OPIEKUNKI Z DOBRYM JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Miejsce pracy : Niemcy – Pankeborn
Termin wyjazdu : 18.12.2016
Wynagrodzenie :1200€

Ogólny opis :

Do opieki Pani lat 88, 165 cm, 65 kg. Podopieczna jest po udarze, porusza się przy balkoniku, ma także problemy ze słuchem. Pani jest bardzo kontaktowa i rozmowna mimo że cierpi na początkowe stadium Alzheimera. Nosi pieluchomajtki i potrzebuje niewielkiej pomocy przy toalecie.
Podopieczna wymaga pomocy w codziennych czynnośiach.

Zakres obowiązków:

-pomoc przy codziennej toalecie
-prowadzenie gospodarstwa domowego
-zakupy, wizyty lekarskie
-kontrolowanie przyjmowania leków
-spacery, wspólne spędzanie czasu

WYMAGANIA:

-znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym
-kobieta ( 35-65 lat )
-doświadczenie w opiece
-brak nałogu tytoniowego
-prawo jazdy kat.B mile widziane

ZAPEWNIAMY :

-Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK (niemiecka emerytura, kindergeld )
-Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50€
-Podwójne diety i premie na Święta
-Zwrot kosztów podróży
-Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
-Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub w złotówkach
-Opiekę i stały 24h kontakt z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC NA 4,6,8,12 TYGODNI
W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NA POZIOMIE :

– PODSTAWOWYM
– KOMUNIKATYWNYM
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW

KONTAKT :
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej aplikacji ( cv + zdjęcie ) na adres :

gdynia.konik@gmail.com

tel.:( 58) 620 99 96
tel.: 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA ( oddzwonimy )

wyświetleń: 814, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 202583e7a9dd197d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.