€ 2500-2600 euro/m-c brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu galerii Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 28 lipca 2018 01:30

Poszukujemy chętnych osób z podstawową znajomością języka do podjęcia pracy w Niemczech. Od zaraz  zatrudnimy w Stuttgarcie przy sprzątaniu galerii handlowej.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudniania: Stuttgart, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: od 2500 do 2600 euro za miesiąc brutto

Liczba miejsc: 5

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu galerii handlowej
  • zadaniem pracownika będzie mechaniczne mycie podłogi, czyszczenie toalet oraz przecieranie stolików w części restauracyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za utrzymywanie estetycznego wyglądu galerii

Wymagania:

  • warunkiem koniecznym jest posiadanie doświadczenia w sprzątaniu większych powierzchni
  • samodyscyplina
  • świetne zorganizowanie
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • pełna samodzielność
  • zdolność pracy w grupie
  • atrakcyjne zarobki
  • szybkie uczenie się
  • kultura osobista na wysokim poziomie

Oferujemy:

  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością podjęcia stałej pracy
  • opiekę konsultanta przez pierwszy miesiąc
  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w znalezieniu lokum

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Stuttgart/07/2018”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-sprzatanie-galerii-handlowej-od-zaraz-stuttgart/

wyświetleń: 683, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 3775b59df0c8f305