€ 1900 euro/mc

Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek bez języka Molbergen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Molbergen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 8 czerwca 2016 21:03
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
truskawki (2)

Gospodarstwo uprawowe z Molbergen zatrudni osoby do zbiorów truskawek. Sezonowa praca w Niemczech bez znajomości języka. Zakwaterowanie jest zorganizowane na miejscu.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Molbergen.

Pensja: 1900 euro miesięcznie.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się w godzinach 6.00 – 20.00 z wieloma przerwami na posiłki i odpoczynek;
  • polega na zbieraniu truskawek z krzaczków.

Wymagania:

  • sprawność fizyczna;
  • nastawienie na cel;
  • gotowość do pracy w każdą pogodę;
  • samodyscyplina i dobre chęci;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • możliwość zabrania kołdry/śpiwora, poduszki, płaszcza przeciwdeszczowego, gumowcy, nakolanników, ubrania robocze.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach płatne 3,50 euro dziennie;
  • codzienny obiad w cenie 4,50 euro/dzień;
  • dostęp do internetu;
  • sklep na terenie plantacji;
  • wysokie zarobki;
  • przyjazną atmosferę;
  • niemiecką umowę o pracę.

Aplikacje:
Prosimy wysyłać CV pod adres:

  • erdbeerhofniedersachsen@gmail.com

lub telefonicznie: +4915111456437.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorze-truskawek-bez-jezyka-molbergen/

wyświetleń: 3750, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 46157585cb66b0f1

7 komentarzy aby “Oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek bez języka Molbergen”

  1. Jestem zainteresowany praca od zaraz trzy osoby dyspozycyjne 577728571 dziekuje pozdrawiam

  2. Witam.jestem zainteresowany państwa ofertą mam 19 lat i jestem bardzo aktywny do pracy i wkładamy to dużo zaangażowania

  3. Witam,
    Mam 21 lat i studiuję dziennie, jestem zainteresowany ofertą pracy, proszę o kontakt.

  4. Witam.
    Wraz z przyjaciółką jesteśmy zainteresowane Państwa Ofertą pracy. Jesteśmy zorganizowane, bardzo rzetelne oraz sumiennie wykonujemy powierzone nam obowiązki.
    Aplikacje CV zostały ukierunkowane na pocztę.
    Z niecierpliwością czekamy na Państwa odzew.
    Pozdrawiam.

  5. Aleksandra1628 dn. 22 czerwca 2016 @ 15:46

    Witam, jestem zainteresowana wraz ze znajomymi pracą. Osoby 19-20 lat doświadczenie w zbiorach truskawek, pracowici i punktualni

  6. Witam jestem zainteresowana nr tel 724 798 310

  7. Sylwester dn. 26 czerwca 2016 @ 15:14

    Witam, oferta jest dalej aktualna?
    wraz z kolegami szukamy pracy sezonowej mamy już doświadczenie 😉
    prosze o kontakt: 513-269-198

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.