€ do uzgodnienia

Oferta pracy w Niemczech na budowie Augsburg malarz-tapeciarz od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2016 03:30

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych aktualne od zaraz. Oferta z Augsburga na budowie dla malarza – tapeciarza przy wykończeniach. Pracodawca zapewnia zamieszkanie bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na budowie – malarz/tapeciarz
Zarobki: do ustalenia
Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • prace budowlane związane z wykończeniami wnętrz
  • obowiązkiem będzie odpowiednie przygotowanie powierzchni i zabezpieczenie
  • malowanie oraz tapetowanie
  • montaż sufitów podwieszanych oraz ścianek działowych – praca przy płytach kartonowo-gipsowych
  • szpachlowanie i gładzenie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • wykształcenie kierunkowe
  • minimum 5 lat doświadczenia
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania własnym samochodem

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie oraz możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane i opłacone przez pracodawcę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo:
adres kontaktowy: impactjob.3229047@es-candidate.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-dla-polakow-augsburg-jako-malarz-tapeciarz/

wyświetleń: 1244, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 57558436ab1baedf