€ 15,50 brutto/h

Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 5 marca 2024 15:56

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Niemczech dla magazynierów przy zbieraniu zamówień. Zatrudnienie w Berlinie od zaraz na magazynie hurtowni AGD. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: od 15,50 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień na podstawie listy;
  • przyjmowane dostaw oraz ich rozpakowywanie i sprawdzanie;
  • rozmieszczanie towarów na magazynie;
  • obsługiwanie sprzętu i narzędzi magazynowych;
  • współpracowanie z innymi pracownikami.

Wymagania:

  • zmotywowanie do pracy;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • precyzyjność;
  • sprawność manualna;
  • chęć pracy na różnych zmianach;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • atutem będzie doświadczenie.

Oferujemy:

  • stałe zatrudnienie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • pomoc doświadczonych pracowników w języku polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać na adres e-mail:

arbeitbeiuns@solution4u.com z podaniem numeru referencyjnego: “MA/B/02/24”

Źródło: praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-niemcy-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-hurtownia-z-berlina/

wyświetleń: 57, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 54565e723f26d75d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.