€ na akord

Od zaraz sezonowa praca w Niemczech bez języka przy zbiorach malin, borówek i porzeczek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 września 2023 22:44

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 przy zbiorach malin, borówek i porzeczek bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Niemcy.

Wynagrodzenie: na akord – nawet do 200 € na dzień.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań na plantacji;
  • zbieranie malin, porzeczek i borówek.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • mile widziane zgłoszenia od kobiet.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zakwaterowanie w domkach mieszkalnych;
  • współpracę na podstawie umowy podpisywanej bezpośrednio z gospodarzem na miejscu.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem sezonowej pracy w Niemczech mogą się zgłaszać pod numerem telefonu:

505 583 597

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-maliny-borowki-porzeczki-2023/

Nr ogł.: 4656500a3328f757

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.