€ 14,80 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 9 grudnia 2019 21:39

Możliwość podjęcia od zaraz pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku. Zatrudnienie w Duisburgu dla sprzątaczy/sprzątaczek z zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Duisburg.

Wynagrodzenie: 14,80 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 2.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie sprzątał aquapark;
  • ciężka praca fizyczna, która polega na sprzątaniu toalet, przebieralni, części basenowych i restauracyjnej oraz biurowej;
  • praca z wykorzystaniem odpowiedniej chemii oraz różnych myjek, odkurzaczy, mopów itp.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • zmotywowanie;
  • czynne prawo jazdy kat. B;
  • rzetelne i sumienne wykonywanie zadań;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • znajomość j. niemieckiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • zakwaterowanie w cenie 300 Eur na mc;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • sprzęt, ścierki oraz profesjonalną chemię zapewnia pracodawca.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Sprzątanie aquaparku, Duisburg/12/2019

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-aquaparku-w-duisburgu/

wyświetleń: 581, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 5525dee6e93c9e82