€ 2100-3800 brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B Uber bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 października 2021 18:45

Przy przewozie osób dla Ubera poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Berlinie dla kierowcy kat.B bez języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2100 – 3800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca odbywa się z aplikacją Uber oraz free now;
  • samochód służbowy będzie zapewniony przez pracodawcę;
  • zadaniem pracownika będzie przewożenie osób na podstawie kursów wyznaczony6ch przez aplikację.

Wymagania:

  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz mała liczba punktów karnych;
  • doskonała orientacja w terenie;
  • pozytywne nastawienie do ludzi;
  • mile widziane doświadczenie;
  • licencja P-schien – pomoc w jej wyrobieniu.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę;
  • zapoznanie z obowiązkami;
  • samochód służbowy, kartę paliwową i telefon komórkowy na czas pracy;
  • zakwaterowanie w hotelu w cenie 250 € na mc od osoby;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych oraz wsparcie na miejscu;
  • środki ochrony osobistej.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości. Należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości niemieckiego oraz doświadczeniu.

CV w języku polskim i niemieckim z aktualnym zdjęciem można wysyłać na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Przewóz osób-Berlin/Uber, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-uber-berlin/

Nr ogł.: 4356166f53bc7b16

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.