€ 11,84 euro/h brutto

Oferta fizycznej pracy w Niemczech 2018 dla par bez języka wykładanie towaru Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 00:06

Dostępna od zaraz fizyczna praca w Niemczech 2018 dla par przy wykładaniu towaru z zakwaterowaniem. Zatrudnimy w sklepie z Drezna osoby bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik fizyczny

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Start: od zaraz

Zarobki: 11,84 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w sklepie wielkopowierzchniowym
  • zadaniem pracownika będzie wykładanie towarów w części sklepowej
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się kontrolą jakości, sprawdzaniem dat przydatności do spożycia, zmianą cen, przygotowywaniem ekspozycji oraz porządkowaniem półek sklepowych

Wymagania:

  • brak przeciwwskazań do podjęcia fizycznej pracy
  • umiejętność szybkiego liczenia
  • odpowiedzialność
  • świetne zorganizowanie
  • dobra kondycja
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie, dla par wspólny pokój
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • pomoc w organizacji transportu do Niemiec
  • konkurencyjne zarobki wypłacane w terminie
  • legalną pracę na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-dam-fizyczna-prace-w-niemczech-od-zaraz-wykladanie-towaru-bez-jezyka-drezno/

Nr ogł.: 3495ae3ad3fbcfe4