€ 12,84 brutto/h

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par przy pakowaniu czekoladek bez języka Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 17:16

Aktualne od zaraz ogłoszenie do pracy w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie w Lipsku również dla par bez znajomości języka oraz z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Lipsk.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • jest to łatwa praca, która polega na czynnym udziale w produkcji pralinek czekoladowych;
  • kontrolowanie jakości wyrobów;
  • układanie pralin na plastikowych tackach;
  • odrzucanie czekoladek, które zawierają jakiekolwiek defekty.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • rzetelność;
  • dużym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • znajomość zasad higieny, które obowiązują podczas pracy z żywnością;
  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas określony;
  • zapewnione zakwaterowanie na miejscu odpłatnie w cenie 150 Eur miesięcznie od osoby albo 250 Eur miesięcznie od pary;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • dostępność tanich obiadów w kantynie pracowniczej.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem oraz krótkim opisem własnej osoby należy przesłać na adres:

neuenarbeit@berlin.com z dopiskiem

w tytule: „Praliny Lipsk 02/19”.

Koniecznie trzeba dołączyć klauzulę ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/przy-pakowaniu-czekoladek-od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-lipsk/

wyświetleń: 846, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 8335c69731144c13

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.