€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa w Lüdinghausen na rok 2016 zbiory truskawek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lüdinghausen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 grudnia 2015 01:34

Oferujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na plantacji z Lüdinghausen na sezon 2016 przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Czas trwania umowy: kwiecień – październik 2016

Miejsce zatrudnienia: Lüdinghausen, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Liczba wakatów: 50

Obowiązki:

  • Praca na plantacji przy zbiorze truskawek. Zadania wykonywane będą bez względu na pogodę. Konieczne będzie przesortowanie wstępne owoców.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • pracowitość, wydajność, zaangażowanie
  • możliwość zabrania odpowiedniej odzieży i obuwia

Zapewniamy:

  • zorganizowane odpłatne miejsce zamieszkania w cenie 4 euro/doba, do dyspozycji pracowników jest pokój w mieszkaniu lub domu z pościelą oraz dostępem do łazienki, pokoju dziennego i aneksu kuchennego
  • możliwość skorzystania z opcji płatnych obiadów w cenie 3,60 euro za dzień
  • pracę dla par i grup

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: m.wiedenluebbert@boecker-forstmannshof.de

źródło: pracasezonowa-w-niemczech.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-zbiory-truskawek-ludinghausen-2016/

wyświetleń: 2879, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 962565cdee5b133f

5 komentarzy aby “Niemcy praca sezonowa w Lüdinghausen na rok 2016 zbiory truskawek”

  1. Witam jestem zainteresowana panstwa oferta pracy prosze o kantakt pod nr telefonu 507 862 208

  2. Prosze o odpowiedz na moja propozycje podjęcia pracy

  3. Jestem zainteresowany ofertą proszę o kontakt na maila

  4. Dwie osoby są zainteresowane pracą, posiadamy doświadczenie. Jesteśmy gotowe wyjechać w czerwcu. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

  5. Witam
    Dwie osoby są zainteresowane pracą. Jesteśmy gotowe wyjechać od kwietnia. Prosimy o kontakt mailowy.Pozdrawiamy

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.