€ do uzgodnienia

Niemcy praca sezonowa bez języka ogrodnictwo przy kwiatach od zaraz Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 grudnia 2021 17:07

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz sezonowa praca w Niemczech. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Münster przy kwiatach. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Münster.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań w szklarniach ogrzewanych;
  • pracownik będzie zajmował się pielęgnacją kwiatów – sadzenie, sortowanie, podlewanie, pakowanie i wysyłanie;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie prac magazynowych i konserwacyjnych;
  • obsługiwanie urządzeń;
  • zatrudnienie dla kobiet i mężczyzn.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane komunikatywna znajomość języka niemieckiego;
  • wiek do 55 lat.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • ubezpieczenie zdrowotne oraz emerytalno-rentowe;
  • dostęp do opieki medycznej;
  • 50 – 55 godzin pracy na tydzień;
  • wypłatę na konto;
  • możliwość wzięcia zaliczki po pierwszym tygodniu pracy;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach;
  • dodatek na wakacje;
  • możliwość kupowania posiłków w zakładzie pracy;
  • transport z Polski do Niemiec;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • możliwość szczepienia na Covid-19 w Niemczech albo zjazdu do Polski na szczepienie;
  • brak opłat za pośrednictwo pracy.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 77 44 69 703 albo 0049 2597 69 02 036

Dzwonić prosimy w godzinach od 8.00 do 15.00.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-kwiatach-ogrodnictwo-munster/

Nr ogł.: 14361c1e240b0090