€ 9,20 euro/godz.

Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Berlin sortowanie odzieży

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Opublikowany: 17 marca 2016 23:25
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sortowanie-odziezy-magazyn2

Zatrudnimy pracowników fizycznych do sortowania odzież używanej w Berlinie. Aktualna praca w Niemczech, bez znajomości języka, od zaraz. Doświadczenie nie jest wymagane.

Stanowisko: pracownik fizyczny – sortowacz.

Miejsce zatrudnienia: Berlin.

Wynagrodzenie: 9,20 euro za godzinę brutto.

Start: od zaraz.

Numer referencyjny:  fizyczna-sortowanie/03/16

Zakres obowiązków:

  • jest to praca stojąca, odbywa się przy taśmie produkcyjnej;
  • odzież jest sortowana dwukrotnie – ze względów jakościowych, a następnie z podziałem na spodnie/swetry/spódnice itp.

Wymagania:

  • spostrzegawczość, szybkość;
  • postępowanie według przepisów BHP;
  • sprawne dłonie;
  • sumienne wypełnianie obowiązków;
  • motywacja do pracy;
  • odpowiedzialność i uczciwość;
  • brak chorób, szczególnie alergii i uczuleń;
  • mile widziane doświadczenie i znajomość języka.

Zapewniamy:

  • ochronną odzież roboczą;
  • dokładne przeszkolenie;
  • możliwość pracy od zaraz;
  • niemiecka umowa o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia;
  • dla chętnych dostępne są nadgodziny;
  • zakwaterowanie płatne 150 euro miesięcznie.

Dla kandydatów:

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania aplikacji drogą mailową:

Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać numer referencyjny ogłoszenia, podany powyżej.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-berlin-sortowanie-odziezy-uzywanej/

Nr ogł.: 4456eb02660241e

8 komentarzy aby “Fizyczna praca w Niemczech od zaraz bez języka Berlin sortowanie odzieży”

  1. jestem zainteresowana ogłoszeniem proszę o odp.

  2. witam jestem zainteresowany praca .proszę o kontakt 515767232,dyspozycyjny,bez nałogów 32 lata

  3. Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt na numer +49017621372765

  4. Witam jestem zainteresowany tą pracą dyspozycyjność od zaraz tel. kontaktowy 515339267

  5. Martyna K. dn. 6 kwietnia 2016 @ 21:57

    Witam. Jestem zainteresowana tą pracą. Posiadam podobne doświadczenie, jestem w trakcie wykonywania takiej pracy. Jestem bardzo pracowita, uczciwa i sumienna. Proszę o kontakt, telefon: +48 506 208 294. Pozdrawiam.

  6. Witam
    Jestem zainteresowana w/w praca prosze o kontakt tel 0048 508424476

  7. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy nr.+48669911902

  8. Jestem zainteresowana .prosze o kontakt 726013338