€ 2400-2800 brutto miesięcznie

Fizyczna praca Niemcy bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 stycznia 2019 19:47

Fizyczna praca w Niemczech dla Polaków, jako pomocnik śmieciarza. Oferta bez języka z możliwością zatrudnienia od zaraz. Pracodawca z Berlina zapewnia zakwaterowanie odpłatnie i atrakcyjne warunki finansowe.

Stanowisko: pracownik fizyczny – pomocnik śmieciarza.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2400 – 2800 Eur brutto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca fizyczna;
  • odbieranie śmieci, które znajdują się w workach lub koszach, czyli podstawianie kosza do maszynowego załadunku oraz wrzucanie worków na pakę.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracowania pod presją czasu;
  • pracowitość;
  • wytrzymałość;
  • energiczność;
  • brak nałogów;
  • chęć do podjęcia stałej pracy w Niemczech.

Oferujemy:

  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania;
  • legalną umowę o pracę;
  • wsparcie w załatwieniu formalności;
  • ubezpieczenie i dostęp do niemieckich świadczeń socjalnych;
  • opieka polskiego rezydenta.

Aplikacja:

CV wraz z listem motywacyjnym i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomocniksmieciarza/02/2019”.

Zuver Gmbh Vermittlungsagentur

Müller -Breslau Straße 11

42130 Essen

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-pomocnik-smieciarza-berlin/

wyświetleń: 2499, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4955c4b51aed1f54

1 odpowiedź aby “Fizyczna praca Niemcy bez języka pomocnik śmieciarza od zaraz Berlin”

  1. radoslaw197444 dn. 5 marca 2019 @ 07:53

    jestem zainteresowany pracą podaje numer telefonu 797-294-901