€ 1750 euro/m-c brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie AGD od zaraz Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 września 2017 03:46

Oferujemy pracę w Niemczech na magazynie AGD dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie możliwe dla par od zaraz w hurtowni z Kolonii przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: magazynier

Miejsce: Kolonia, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Pensja: 1750 euro za godzinę brutto

Liczba wakatów: 4

Opis stanowiska:

  • głównym zadaniem pracownika będzie zbieranie zamówień klientów składanych drogą internetową
  • do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało przyjmowanie dostaw, pakowanie produktów oraz naklejanie etykiet

Wymagania:

  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • status osoby niekaranej
  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 200 euro za pokój
  • niedrogi kurs języka na miejscu
  • zatrudnienie na atrakcyjnych warunkach
  • legalną pracę w Niemczech, również dla par

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy wysyłanie zgłoszeń z z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na magazynie AGD, Kolonia”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-od-zaraz-koln/

wyświetleń: 1000, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 51259cd53d2450e0

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.