€ 11 - 12 Eur netto/godz.

Dam pracę w Niemczech w budownictwie przy remontach-wykończeniach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:36

Pracodawca z Hamburga poszukuje od zaraz chętnych do pracy w Niemczech w budownictwie przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem. Zapewnione jest zakwaterowanie bezpłatne.

Stanowisko: fachowiec do prac: przy zbrojeniach, murarskich, malarskich, dekarskich, jako cieśla/cieśla szalunkowy, glazurnik/płytkarz, stawiania ścianek działowych, szpachlowania, prac naziemnych, przy budowie dróg asfaltowych, montowania rusztowań.

Lokalizacja; Hamburg.

Wynagrodzenie: 11 – 12 Eur netto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • różnorodny zakres prac z zakresu szeroko pojętego budownictwa.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość własnej branży;
  • umiejętność pracy nie tylko samodzielnie, ale też w zespole;
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego;
  • własny samochód lub gotowość do korzystania z komunikacji miejskiej (dyspozycyjność mobilna).

Swoje kandydatury mogą również zgłaszać osoby bez znajomości języka obcego lub bez dyspozycyjności mobilnej, ale kompetentne i chętne do pracy w danej branży również mogą składać swoje kandydatury.

Oferujemy:

  • umowa o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • ciągłość pracy;
  • różnorodność pracy.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane mogą składać swoją kandydaturę poprzez e-mail: praca@dankersinternational.com lub pod numerem telefonu: 0031612155851.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-w-budownictwie-przy-remontach-wykonczeniach-hamburg-od-zaraz-2019/

Nr ogł.: 3735c2f9fe5d20e3

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.