€ ok. 1400 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 października 2015 02:18

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie w Düsseldorfie od zaraz na 2 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: ok. 1400 euro brutto miesięcznie

Czas trwania umowy: 2 miesiące

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie kompletował zestawy lub pakował pojedynczo perfumy w ozdobne – świąteczne opakowania

Oczekiwania:

  • duże zdolności manualne
  • szybkość, zwinność, odpowiedzialność
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 2 miesiące

Oferujemy:

  • zapewnione miejsce zamieszkania w cenie 280 euro miesięcznie
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • ubezpieczenie i odprowadzanie składek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV na adres:

Oferta nieaktualna

wyświetleń: 2491, dzisiaj: 2

Nr ogł.: 45756138bc8b7446

3 komentarze aby “Dam pracę w Niemczech pakowanie perfum bez znajomości języka Düsseldorf”

  1. Witam jestem chetna do pracy od zaraz . Prosze o kontakt jak to nie problem . Moj numer 510473452

  2. Dzein dobry znajduje sie wniemczech w miescie cottbus bardzo pilnie potrzebuje pracy prosze o kontakt pod tennumer +4915171396609 z gory dziekuje pozdrawiam

  3. Witam,oferta mnie zainteresowała,mam 21lat i szukam pracy, proszę o kontakt

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.