€ od 2800 brutto/mc

Dam pracę w Niemczech bez języka kierowca kat.B przewóz osób od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 lipca 2023 22:07

Dla kierowcy kat.B aktualna od zaraz praca w Niemczech. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka przy przewozie osób niepełnosprawnych. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: kierowca kat. B.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: od 2800 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • przewóz osób niepełnosprawnych, starszych i chorych;
  • pomaganie przy zajmowaniu bezpiecznego miejsca w samochodzie;
  • czasami zadaniem będzie przewożenie dokumentów.

Wymagania:

  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • dostępność od zaraz;
  • odpowiedzialne i sumienne wykonywanie zadań;
  • punktualność;
  • wysoka kondycja fizyczna;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • mile widziana znajomość niemieckiego.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • elastyczne godziny pracy;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • zatrudnienie na trzy miesiące próbne;
  • samochód służbowy i kartę paliwową;
  • atrakcyjne wynagrodzenie przelewem na konto;
  • płatny urlop;
  • dodatki do wynagrodzenia.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysyłać na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com

z podaniem numeru referencyjnego: Przewóz osób niepełnosprawnych/starszych, Hamburg 07/23

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-jako-kierowca-kat-b-przewoz-osob-niepelnosprawnych-hamburg/

Nr ogł.: 55664a719742d14a