€ 1700 euro brutto

Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie bakalii Dortmund 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 9 czerwca 2017 03:05

Od zaraz chętnie zatrudnimy w fabryce z Dortmundu przy pakowaniu bakalii. Propozycja pracy w Niemczech 2017 dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Wynagrodzenie: 1700 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na przyrządzaniu mieszkanek bakalii, tj odmierzaniu składników, mieszaniu oraz pakowaniu
  • zadaniem pracownika będzie kontrola jakości oraz obsługa urządzeń produkcyjnych
  • inne bieżące zadania

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodyscyplina
  • umiejętność pracy w zespole
  • bezkonfliktowość i otwartość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zaangażowanie i odpowiedzialność
  • brak spóźnień
  • pełna samodzielność

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o legalną umowę na czas określony
  • szkolenia wprowadzające w obowiązki
  • ubezpieczenie
  • zapewnione zamieszkanie w pokoju za 250 euro od osoby lub 300 od pary

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, wiadomość z CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund 2017

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-pakowanie-bakalii-bez-znajomosci-jezyka-dortmund/

Nr ogł.: 5315939c8d1544aa

2 komentarze aby “Bez znajomości języka praca Niemcy od zaraz pakowanie bakalii Dortmund 2017”

  1. dzien dobry.jestem zainteresowany oferta pracy czekam na odp.milego dzionka

  2. 725916054 Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną państwa ofertą . Prosze o kontakt

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.