€ 2100 euro/m-c brutto

Praca Niemcy od zaraz dostawca-kierowca kat.B z podstawową znajomością języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 11 września 2017 01:54

Opcja zatrudnienia od zaraz w Dortmundzie na stanowisku kierowcy kat.B. Atrakcyjna praca w Niemczech z podstawową znajomością języka przy rozwożeniu zakupów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce pracy: Dortmund, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: od 2100 euro za miesiąc brutto

Opis stanowiska:

  • jest to praca w hurtowni zajmującej się sprzedażą produktów przez internet
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie dostarczanie klientom zamówionych zakupów

Wymagania:

  • ważne prawo jazdy kat.B
  • dokument potwierdzający niekaralność
  • dbanie o wizerunek firmy
  • staranność i profesjonalizm
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • znajomość topografii terenu
  • nastawienie na własny rozwój
  • pomysłowość
  • zdolność współpracy z ludźmi

Oferujemy:

  • zatrudnienie na stabilnych warunkach
  • pracę po 8 godzin dziennie w systemie 2-zmianowym
  • tydzień roboczy od poniedziałku do piątku
  • perspektywę rozwoju zawodowego
  • telefon oraz samochód służbowy
  • zatrudnienie z 3-miesięcznym okresem próbnym

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, jeżeli jesteście zainteresowani powyższą ofertą zachęcamy do wysyłania zgłoszeń z CV oraz dopiskiem „Dostawca zakupów, Dortmund-imię i nazwisko” na adres:

Stellenanzeige@contractor.net

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-dostawca-zakupow-kierowcy-kat-b-dortmund/

wyświetleń: 1017, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 44159b5c4624d2dc

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.