€ 13 - 16 brutto/h

Bez znajomości języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na magazynie drogeryjnym Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2019 19:36

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech dla komisjonerów od zaraz na magazynie z kosmetykami. Oferta bez znajomości języka z Hanoweru. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 13 – 16 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie towarów zgodnie z zamówieniem oraz ich wysyłanie;
  • cykliczne przeprowadzanie inwentaryzacji;
  • obsługiwanie urządzeń – wózka paletowego, skanera oraz komputera;
  • dbanie o czystość na stanowisku pracy.

Wymagania:

  • doskonała organizacja czasu pracy;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • rzetelność;
  • pracowitość;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań;
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego rezydenta;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Eur miesięcznie od osoby;
  • niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie pracownicze;
  • bardzo dobre warunki finansowe + dodatki;
  • możliwość rozwoju;
  • dużą liczbę godzin pracy;
  • możliwość skorzystania z taniego kursu języka niemieckiego, który organizuje pracodawca.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w j. niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

dringende@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: magazyn drogeryjny, Hanower 06/19.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-kosmetykami-hanower/

wyświetleń: 658, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1465cfe04cc1366d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.