€ 16,30 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz sprzątanie na lotnisku w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 marca 2024 15:56

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla dyspozycyjnych Polaków. Zatrudnienie w Hamburgu bez znajomości języka przy sprzątaniu na lotnisku. Zakwaterowanie zapewniał będzie pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 16,30 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 6.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie odpowiadał za czystość na terminalu lotniska – sprzątanie toalet, przestrzeni publicznych oraz innych obszarów zgodnie z wytycznymi;
  • dbanie o wysoki standard czystość i estetyki.

Wymagania:

  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • entuzjazm;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności, ale nie starsze niż pół roku;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • zakwaterowanie;
  • pomoc w procesie adaptacji;
  • możliwość udziału w kursie języka niemieckiego;
  • stałą pracę;
  • możliwość awansowania na koordynatora;
  • narzędzia oraz sprzęt potrzebny do pracy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy kierować na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. sl/h/03/24

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sprzatanie-na-lotnisku-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-hamburg/

Nr ogł.: 53565e7219fe61aa

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.