€ 12,00 na godz.

Bez języka sezonowa praca Niemcy zbiory truskawek i szparagów 2024 Garrel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Garrel
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 stycznia 2024 22:53

Ogłoszenie aktualnej od kwietnia 2024 sezonowej pracy w Niemczech. Zatrudnienie w Garrel bez języka przy zbiorach truskawek, malin i szparagów. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Garrel.

Wynagrodzenie: od 12,00 € na godz.

Start: od kwietnia 2024.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie wycinanie szparagów;
  • zbieranie truskawek oraz malin w szklarniach, tunelach i na polu;
  • pomaganie w kuchni – przygotowywanie posiłków dla pracowników.

Wymagania:

  • dostępność od kwietnia 2024;
  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna.

Oferujemy:

  • zatrudnienie także bez doświadczenia i znajomości języka niemieckiego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie + obiad w cenie 14 € na dzień;
  • rekrutację w języku polskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę:

www.frischehof.de/prace

Źródło: https://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-znajomosci-jezyka-zbiory-szparagow-i-truskawek-2024-w-garrel/

Nr ogł.: 545659e77d23bb65