€ 8,40 netto/h

Sezonowa praca w Niemczech 2021 bez języka przy zbiorach borówki od zaraz k. Hanoweru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: okolice Hanoweru
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 22 czerwca 2021 17:24

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach borówki. Zatrudnienie w okolicach Hanoweru dla Polaków bez języka. Zakwaterowanie będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Hanoweru.

Wynagrodzenie: 8,40 € netto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca sezonowa, gdzie zadaniem będzie zbieranie borówki amerykańskiej.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • możliwość podjęcia pracy na sezon 2021.
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • zatrudnienie sezonowe;
  • sprawdzonego pracodawcę;
  • płatne zakwaterowanie.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Niemczech, proszone są o wysyła nie zgłoszeń na adres e-mail: heidelbeeren2021@gmail.com

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbior-borowki-2021-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-k-hanoweru/

Nr ogł.: 85260d1ec78588df

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.