€ 8,50 Euro brutto/h

Rheine praca dla par w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu karmy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Rheine
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 stycznia 2016 14:21

Fabryka z Rheine zatrudni od zaraz pary do pakowania karmy dla zwierząt w fabryce. Praca w Niemczech również dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: pakowacz karmy
Wynagrodzenie: 8,50 Euro brutto.
Lokalizacja: Rheine, Niemcy.
Wolne wakaty: 4.

Obowiązki na stanowisku:

  • ważenie karmy;
  • pakowanie jej w określony sposób
  • kontrola jakości.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia;
  • sprawność fizyczna;
  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym samochodem;
  • gotowość do pracy na 3 zmiany;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • pracowitość;
  • gotowość do pozostania w Niemczech przez minimum rok.

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie zawsze na czas;
  • umowę bezpośrednio z pracodawcą;
  • dostęp do niemieckiego socjalu;
  • ubezpieczenia i składki;
  • zakwaterowanie na miejscu płatne 270 Euro od osoby;
  • umowa o pracę na rok;
  • pracę na 3 zmiany w miłym towarzystwie młodych ludzi.

Jak aplikować:
Zapraszamy do składania aplikacji zawierających CV ze zdjęciem na adres mailowy info@all-pl.de.
Aplikacje grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-od-zaraz-rheine-pakowanie-karmy/

wyświetleń: 3233, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 595569379981a3c8

3 komentarze aby “Rheine praca dla par w Niemczech od zaraz bez języka przy pakowaniu karmy”

  1. byłbym zainteresowany tom ofertom pracy posiadam doswiadczenie pracy na podobnym stanowisku własciwy adres e mail to kwadrat198511wp.pl prosił bym o odp z gury dzienkuje

  2. Aleksandra dn. 20 lutego 2016 @ 17:19

    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Jestem osobą zmobilizowaną, bez nałogów, szybko ucząca się i odpowiedzialną. W razie zainteresowania moją kandydaturą proszę o kontakt przez e-mail: olaa19.96@o2.pl lub telefonicznie: 725114220

  3. Jeseteśmy zainteresowania Marek i Małgorzata. Prosimy o kontakt pod numer: 667301884

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.