€ do uzgodnienia

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie słodyczy

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: 25 marca 2016 00:31
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
pakowanie-slodyczy-produkcja-przy-tasmie2

Praca w Niemczech od zaraz, bez znajomości języka w fabryce spożywczej. Zatrudnimy pracowników do pakowania słodyczy oraz innych zadań produkcyjnych. Obowiązki wykonywane będą przy taśmie w pozycji stojącej.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Niemcy.

Zarobki: do uzgodnienia indywidualnie.

Zakres obowiązków:

  • zadania wykonywane są przy linii produkcyjnej poruszającej się w szybkim tempie;
  • pracownik będzie odpowiadał za ręczne pakowanie produktów;
  • kontrolowanie jakości opakowań.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zespołowej;
  • plusem będzie znajomość języka niemieckiego;
  • umiejętność utrzymania miejsca pracy w czystości;
  • mile widziane prawo jazdy kat.B oraz przyjazd do Niemiec własnym autem;
  • odpowiedzialność i sumienność;
  • sprawność manualna i szybkość;
  • punktualność, niezawodność.

Zapewniamy:

  • pracę na długi czas;
  • niemiecką umowę;
  • ubezpieczenia i składki;
  • pomoc polskiego koordynatora w znalezieniu kwatery i sprawach urzędowych;
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem zatrudnienia;
  • możliwość awansu.

Aplikacje:
Szanowny kandydaci, zapraszamy do składania aplikacji poprzez link aktywacyjny:

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-slodyczy-w-fabryce-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-linii-produkcyjnej/

wyświetleń: 3041, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 39256f2f31912808

3 komentarze aby “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie słodyczy”

  1. Witam!

    Z tej strony Tadeusz Serba. Jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o szybki kontakt lub jakąkolwiek odpowiedź, Z góry dziękuję.

    Z poważaniem
    Tadeusz Serba

  2. Witam mam na imię Mateusz Jurczynski mam 24 lata jestem z polski mieszkam w Miliczu województwo dolnośląskie jestem bardzo zainteresowany tą propozycją pracy to mój numer telefonu 663396275 bardzo pilnie potrzebuje pracy zależy mi proszę dzwonić

  3. Dorota Malinowska-Rybak dn. 1 kwietnia 2016 @ 18:03

    Witam.Interesuje mnie praca u państwa.Zależy mi by to było w Stuttgarcie,gdyż tam mieszka i pracuje mój mąż.Proszę o kontakt.504265749

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.