€ 1900 Eur brutto miesięcznie

Dla par praca Niemcy w Hanowerze na produkcji lodów bez języka od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 stycznia 2019 20:40

Atrakcyjna praca Niemcy w Hanowerze na produkcji lodów. Jest to oferta dla par bez znajomości języka i bez doświadczenia oraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: praca na produkcji lodów.

Lokalizacja: Hanower.

Wynagrodzenie: 1900 Eur brutto miesięcznie.

Start: od II połowy stycznia 2019 roku.

Liczba miejsc: 8.

Zadania na stanowisku:

  • praca na produkcji,  np. pomoc w obsługiwaniu nieskomplikowanych urządzeń, dostarczanie produktów, dbanie o ciągłość produkcyjną oraz wysoką jakość;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • zaangażowanie, elastyczność, samodzielność podczas wykonywanych zadań;
  • sprawność fizyczna;
  • możliwość pracy od zaraz na pół roku;
  • adekwatne podejście do pracy i przełożonego.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego rezydenta;
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze;
  • odzież roboczą;
  • ubezpieczenie;
  • dodatki do posiłków w barze pracowniczym;
  • uczciwe warunki zatrudnienia;
  • zakwaterowanie w cenie 250 Euro od osoby albo 300 Euro od pary

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości z CV i listem motywacyjnym za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu: „Niemcy praca na produkcji lodów, Hanower 2019” na adres e-mail:  pl-arbeiteinstellen@job4u.com

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit

Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych i aktualnych danych kontaktowych.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-hanower-2019/

Nr ogł.: 7645c2f8839466a8

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.