€ 8,84 EUR/h brutto

Praca Niemcy sezonowa zbiory szparagów, truskawek bez języka 2019 Geiselhöring

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Geiselhöring
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 października 2018 21:33
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
szparagi praca sezonowa zbiory 2019

Poszukujemy osób do sezonowej pracy w Niemczech na 2019 rok przy zbiorach szparagów, malin i truskawek. Zatrudnienie na plantacji z Geiselhöring dla studentów, płatników KRUS, gospodyń domowych itp.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Miasto: Geiselhöring, Bawaria.

Wynagrodzenie: 8,84 EUR/h.

Początek: sezon 2019.

Zakres obowiązków:

  • zbiór szparagów, truskawek i malin na polu.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna;
  • motywacja do pracy;
  • dobry stan zdrowia;
  • kultura osobista;
  • pozytywne nastawienie;
  • chęć podjęcia pracy przy zbiorach w 2019 roku.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony;
  • dobre zarobki;
  • przyjazne warunki socjalne;
  • zakwaterowanie płatne;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • wstępne przeszkolenie;
  • możliwość zdobycia doświadczenia.

Aplikacje:
Prosimy o kontaktowanie się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-14:00 pod numerami: 0049 9423 9433564 lub 00491715511250.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-truskawek-malin-2019-bawaria/

Nr ogł.: 1395bd85eb670e17

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.