€ 9,60 euro brutto za godzinę

Praca Niemcy przy pakowaniu kawy od zaraz bez języka w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 marca 2016 00:19

Zakład produkcyjny w Stuttgarcie poszukuje pracowników od zaraz do pakowania zestawów prezentowych z kawą. Tymczasowa praca w Niemczech bez znajomości języka dla osób operatywnych i dynamicznych.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Wynagrodzenie: 9,60 euro za godzinę brutto.

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy.

Okres pracy: 3 miesiące.

Opis stanowiska:
jest to praca tymczasowa polegająca na pakowaniu zestawów prezentowych (kawa+kubek). Zadania na stanowisku wymagają sprawności manualnej – pakownie odbywa się ręcznie. Należy przestrzegać określonych limitów godzinowych.

Oczekiwania:

  • umiejętność szybkiej pracy;
  • motywacja do osiągania wysokich wyników;
  • predyspozycje do wykonywania prac powtarzalnych;
  • możliwość przyjechania do pracy własnym autem;
  • dyspozycyjność do pracy od zaraz na 3 miesiące;
  • odpowiedzialność, punktualność, bezproblemowość.

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego koordynatora w kwestiach formalnych;
  • zakwaterowanie na czas umowy, płatne 150-200 euro;
  • pracę na 3 miesiące;
  • wsparcie we wdrożeniu w obowiązki.

Kandydaci:
CV oraz List Motywacyjny prosimy kierować drogą mailową pod adres:

arbeiteinstellen@job4u.com

Prosimy wpisać w temacie wiadomości: „Pakowanie zestawów promocyjnych, Stuttgart”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-pakowanie-kawy-bez-znajomosci-jezyka-stuttgart/

wyświetleń: 2793, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 65756d4c20dc72e9

6 komentarzy aby “Praca Niemcy przy pakowaniu kawy od zaraz bez języka w Stuttgarcie”

  1. Witam jestem zainteresowany wraz z żoną waszą ofertą oboje posiadamy doświadczenie w podobnych pracach.Posiadamy auto i jesteśmy dyspozycyjni Tel.0048605049587 Pozdrawiam.

  2. Witam jestem zainteresowany wraz z żoną waszą ofertą oboje posiadamy doświadczenie w podobnych pracach.Posiadamy auto i jesteśmy dyspozycyjni Tel.0048605049587 Pozdrawiam

  3. Witam mógłbym podjąć pracę od zaraz-nr telef.. 605684350,Jestem bez nałogów

  4. Dzień dobry jestem zainteresowany ofertą pracy posiadam doświadczenie w tej branży mogę podjąć pracę od zaraz 517773170

  5. Witam, czy ktos pracowal w tym miejscu i moze potwierdzic ze oferta jest pewna?

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.