€ 10,85 brutto/h

Praca Niemcy dla malarza-regipsiarza na budowie od zaraz regipsy Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Wymagany stopień znajomości języka: Komunikatywna znajomość języka
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 grudnia 2019 22:28

Dla pracodawcy ze Stuttgartu poszukiwane od zaraz osoby do pracy w Niemczech przy regipsach. Zatrudnienie w budownictwie jako malarz-regipsiarz z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: malarz-regipsiarz.

Lokalizacja: Stuttgart.

Wynagrodzenie: 10,85 Eur brutto na godz., a do tego 30 Eur diety za każdy dzień roboczy.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 14.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie prac budowlanych związanych z wykończeniami, czyli pracownik będzie malował, szpachlował, tapetował oraz montował tynki;
  • biegłe posługiwanie się narzędziami budowlanymi;
  • wykonywanie innych zadań o charakterze pomocniczym.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. B;
  • mile widziany własny samochód na wyjazd;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego.

Oferujemy:

  • niemieckie warunki umowy;
  • zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy, czyli w nie delegacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie;
  • odprowadzanie składek i opłacanie podatku;
  • ubezpieczenie zarówno dla pracownika, jak i jego rodziny;
  • prawo do urlopu;
  • bezpłatne wsparcie w procesie rekrutacji;
  • możliwość regularnego zjeżdżania do Polski;
  • opiekę rezydenta;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • wypłatę zaliczki raz w tygodniu na konto lub w gotówce.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez stronę: www.infopraca.pl/praca/malarz-regipsiarz-1085-eur-brutto-godzina-30eur-diety-dziennej-niemcy/stuttgart-niemcy/14729554

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-w-budownictwie-dla-malarza-regipsiarza-przy-wykonczeniach-stuttgart/

Nr ogł.: 5125de287576203b

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.