€ 12 euro/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu mieszkań w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 04:49

Propozycja zatrudnienia dla Polaków przy sprzątaniu domów prywatnych na terenie Berlina. Od zaraz praca w Niemczech dla osób z podstawową znajomością języka.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 12 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na profesjonalnym sprzątaniu domów i mieszkań prywatnych na zlecenie klienta
  • zadaniem pracownika będzie porządkowanie pomieszczeń oraz dbanie o estetyczny wygląd wnętrza
  • czynność będą wykonywane pojedynczo lub w zespołach 2-4 osobowych

Wymagania:

  • dokładność i staranność
  • ważne prawo jazdy kat.B
  • posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • okazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
  • dobra prezencja
  • umiejętność pracy w grupie
  • podstawowa znajomość niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki – 12 euro/h na umowie o pracę lub 14 dla osób z własną działalnością
  • opiekę polskiego konsultanta
  • zatrudnienie u rzetelnego pracodawcy
  • darmowe zamieszkanie
  • auto służbowe oraz środki niezbędne do pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszenia wraz CV, listem motywacyjnym oraz danymi kontaktowymi na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzatanie-domowimieszkan/02/2017”

W wiadomości należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-polakow-sprzatanie-domow-i-mieszkan-berlin/

wyświetleń: 1224, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 1258a38c733c2a1

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.