€ 8,12 euro/h

Oferta sezonowej pracy w Niemczech na plantacji zbiory truskawek 2016 w Großenkneten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Großenkneten
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2015 01:36

Proponujemy możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy zbiorze truskawek na plantacji w Großenkneten. Ogłoszenie na rok 2016 z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru truskawek

Start: zbiór od czerwca 2016, ewentualnie można wyjechać od maja 2016 do pracy przy sadzeniu truskawek

Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Großenkneten

Wynagrodzenie: 8,12 euro/h

Obowiązki:

  • Praca w zależności od przydzielenia – może polegać na zbiorze truskawek w polu, sortowaniu na hali lub mogą być to prace przy sadzonkach.

Oczekiwania:

  • bycie gospodynią domową bez zatrudnienia, uczniem/studentem, rencistą, lub osobą na utrzymaniu rodziców które nie są zarejestrowane jako bezrobotne ale też nie pracują – w innym wypadu pracownik zostaje opodatkowany
  • posiadanie odpowiedniej odzieży oraz obuwia
  • zabranie podstawowych garnków, kubków oraz sztućców
  • optymizm
  • duża motywacja
  • brak nałogów
  • konieczność wyrabiania narzuconych norm

Oferta:

  • zorganizowany odpłatny przejazd do Niemiec – w wysokości 50 euro
  • bezpłatny obiad w godzinie 12-13
  • wydawanie zaliczki raz na tydzień
  • zorganizowane jest na miejscu ubezpieczenie, nocleg, obiad, pranie oraz kawa w cenie 9,80 euro dziennie
  • praca odbywa się 7 dni w tygodniu

Aplikacja:
Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem poczty elektronicznej, wiadomość należy przesłać na adres;
info@erdbeerhof-osterloh.de

Ewentualnie można aplikować poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/zbior-truskawek-grosenkneten-na-plantacji-sezonowa-praca-niemcy/

Nr ogł.: 51567923425a9d3

Linki sponsorowane

18 komentarzy aby “Oferta sezonowej pracy w Niemczech na plantacji zbiory truskawek 2016 w Großenkneten”

  1. JESTESMY ZAINTERESOWANE PRACĄ 2 OSOBY .
    PROSIMY O KONTAKT EMAILOWY.

  2. Witam
    jestesmy zainteresowane pracą (2 osoby)
    Proszę o kontakt,pozdrawiam

  3. Witam. Jestem zainteresowana pracą od czerwca wraz z dwiema osobami. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

  4. Bartłomiej dn. 3 stycznia 2016 @ 21:17

    Witam Serdecznie,
    Wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani Państwa ofertą. Bardzo proszę o odpowiedz.
    Pozdrawiam,

  5. jestem zainteresowany pracą proszę o kontakt na maila

  6. Witam. jestem zainteresowana praca. Prosze o kontakt emeilowy

  7. dwie osoby sa zajnteresowane oferta nr tel 509795378

  8. Jestem zainteresowana pracą posiadają doswiadcze w zbiorach truskawek
    Proszę o kontakt na e-mail

  9. Witam. Jestem zainteresowana podjęciem pracy przy zbiorach.Posiadam doświadczenie. Proszę o kontakt .

  10. Agnieszka dn. 9 stycznia 2016 @ 13:40

    Jestem zainteresowana pracą dla dwóch osób. Przez wiele lat prowadziłam własną plantację truskawek. Proszę o kontakt.

  11. Mam 16 lat chciałbym dorobić przez wakacje. Jestem zainteresowany wraz z moją mamą. Pracowałem juz wcześniej na różnych plantacjach. Czekam na odp. Pozdrawiamy

  12. Dwie osoby są zainteresowane pracą, posiadamy doświadczenie. Jesteśmy gotowe wyjechać w czerwcu. Proszę o kontakt mailowy. Pozdrawiam

  13. Jestem zainteresowany podjęciem pracy wraz z przyjacielem.Posiadam doświadczenie przy zbiorach. Nr tel 507289117.

  14. seweryn dn. 3 lutego 2016 @ 19:43

    Witam jestem zainteresowany !! Prosze o kontakt
    emailowy ! Jestem gotowy do wyjazdu.

  15. Witam. Jestem zainteresowany ofertą pracy jeżeli macie jakąś pracę do wykonania mogę wyjechać w najbliższych daniach. 797611038 lub e-mail krzychu8876@wp.pl

  16. Witam. Jestem zainteresowany praca przy zbiorach. Mam doświadczenie i mogę załatwić więcej osób. Proszę o kontakt telefoniczny 516978786. Pozdrawiam

  17. Witam. Jestem zainteresowana tą pracą przy zbiorach wraz z chłopakiem i jeszcze dwoma osobami. Proszę o kontakt 502989666

  18. witam jestem zainteresowana przy zbiorach truskawek . Mam doswiadczenie i bbardzo interesuje mnie ta praca. mam jeszcze chetne dwie osoby. moj kontakt 781411733. Z gory dziekuje