€ 2500 - 2600 EUR/mc

Oferta pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie centrum handlowego Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 grudnia 2018 18:55
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
sprzatanie-supermarket-galeria-handlowa

Galeria handlowa z Dortmundu od zaraz zatrudni osoby do sprzątania. Praca w Niemczech z podstawową znajomością języka – mamy 5 wolnych miejsc. Nie wymagamy doświadczenia przy podobnych zadaniach.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Dortmund.

Wolne miejsca: 5.

Początek: od zaraz.

Pensja: 2500 – 2600 EUR miesięcznie.

Zakres obowiązków:

  • sprzątanie centrum handlowego;
  • wykonywanie zadań zgodnie z podziałem;
  • mycie podłóg i wynoszenie odpadów;
  • sprzątanie w toaletach;
  • inne zadania związane z utrzymaniem porządku na terenie centrum handlowego.

Oczekiwania:

  • samodzielność w działaniu;
  • odpowiedzialne podejście;
  • co najmniej podstawowy język niemiecki;
  • umiejętność działania w zespole;
  • zdolność do szybkiej nauki;
  • kultura osobista;
  • doświadczenie będzie zaletą, ale nie jest wymogiem;
  • dyspozycyjność od zaraz.

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko pracy;
  • dokładne przeszkolenie wstępne;
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • płatne zakwaterowanie;
  • dobre wynagrodzenie;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • wsparcie polskiego koordynatora na miejscu.

Dla kandydatów:
CV ze zdjęciem i kilka słów na swój temat prosimy wysyłać pod adres e-mail:

neuearbeit@berlin.com

W temacie maila prosimy wpisać: „Niemcy praca przy sprzątaniu galerii handlowej, Dortmund/12/2018”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-sprzataniu-centrum-handlowego-w-dortmundzie/

wyświetleń: 683, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 105c1211cc50bbb

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.