€ 8,90 za godzinę brutto

Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie pralinek Karlsruhe

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Karlsruhe
  • Opublikowany: 11 marca 2016 23:44

Aktualna praca w Niemczech dla Polaków od zaraz, bez znajomości języka. Fabryka czekoladek z Karlsruhe poszukuje pracowników do pakowania i zdobienia pralin. Pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie.

Stanowisko: pakowacz/pakowaczka.

Miejsce zatrudnienia: Karlsruhe, Niemcy.

Stawka godzinowa: 8,90 euro za godzinę brutto.

Obowiązki na stanowisku:

  • pakowanie oraz kontrola jakości czekoladek;
  • niektórzy zostaną oddelegowani do ręcznego ozdabiania pralin;
  • inne prace zlecone przez kierownika produkcji.

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepidu;
  • poczucie estetyki, zręczność;
  • odpowiedzialne podejście do pracy;
  • plusem będzie wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie;
  • bystrość, umiejętność szybkiej pracy;
  • kreatywność;
  • sprawność manualna;
  • motywacja do pracy;
  • punktualność, bezproblemowość.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie bezpłatne;
  • 3-miesięczną umowę o pracę z opcją przedłużenia;
  • pomoc polskiego koordynatora na miejscu;
  • możliwość dodatkowego zarobku poprzez nadgodziny;
  • przyjazne środowisko pracy;
  • młody, energiczny i pomocny zespół.

Aplikacje:
CV po niemiecku oraz po polsku prosimy wysyłać na adres poniżej. Aplikacja powinna zawierać informacje o doświadczeniu, znajomości języka oraz dyspozycyjności.

einfach-losungen@germanymail.com

W tytule wiadomości należy napisać: „Praca Niemcy przy pralinkach, Karlsruhe. Imię, nazwisko”

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/pakowanie-pralinek-od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-karlsruhe/

wyświetleń: 2547, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 70856e334fb3eaa9

4 komentarze aby “Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez języka pakowanie pralinek Karlsruhe”

  1. Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu posiadam doświadczenie nr kon514896436 praca niem y przy pra!linkach karłsule

  2. JESTEM ZINTERESOWANA PROSZE O ODPOWIEDZ PAKOWANIE PRALINEK NIEMCY

  3. Witam
    Jestem zainteresowana w/w praca prosze o kontakt tel 0048 508424476

  4. GRAŻYNA WOLC dn. 15 kwietnia 2016 @ 12:06

    Jestem zainteresowana ofertą pracy-pakowanie pralinek .Proszę o kontakt i szczegóły.
    tel. 601420350.

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.