€ 2500 - 2600 brutto/mc

Oferta pracy w Niemczech dla par bez języka pakowanie kawy od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 22:39

Dla par aktualna od zaraz praca w Niemczech przy pakowaniu kawy. Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka dla pakowaczy. Zakwaterowanie darmowe zapewniał będzie pracodawca.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 2500 – 2600 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • manualna i powtarzalna praca wykonywana przy linii produkcyjnej;
  • kompletowanie oraz pakowanie zestawów, które składają się ze słoika kawy oraz firmowego kubka.

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy;
  • sprawność manualna;
  • energiczność;
  • sumienność;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

  • pomoc polskiego koordynatora;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • niemiecką umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • płatny urlop;
  • dostęp do świadczeń socjalnych;
  • zatrudnienie także dla par i grup.

Aplikacja:

Zgłoszenia, najlepiej w języku niemieckim, wraz ze zdjęciem i zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy kierować na adres e-mail:

dringende-arbeit@europe.com z podaniem numeru referencyjnego: Pakowanie kawy, Berlin luty 2023

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-kawy-berlin/

wyświetleń: 407, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 29563f7d1443272d

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.