€ 1350 netto

Od zaraz praca Niemcy w restauracji dla pomocy kuchennej bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 17:14

Bez znajomości języka poszukiwane osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie aktualne od zaraz w Dreźnie do restauracji dla pomocy kuchennej. Zakwaterowanie zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pomoc kuchenna.

Lokalizacja: Drezno.

Wynagrodzenie: 1350 Eur netto miesięcznie.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 1.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca, która polega na wypełnianiu różnych zadań na kuchni, czyli pomoc podczas przygotowywania dań oraz dbanie o porządek na stanowisku pracy;
  • obowiązkiem będzie, np. mycie owoców i warzyw, krojenie mięsa, praca na zmywaku czy też przygotowywanie samodzielnie prostych sosów.

Wymagania:

  • bez nałogów;
  • możliwość podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • staranne i rzetelne wypełnianie swoich obowiązków;
  • niezawodność i zaangażowanie w to, co się robi;
  • pozytywne nastawienie;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • aktualne badania z Sanepidu do pracy z żywnością;
  • dużym atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • wsparcie w pierwszych dniach;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • legalne zatrudnienie;
  • zapewnione zakwaterowanie oraz wyżywienie bezpłatnie na miejscu;
  • szkolenie pracownicze;
  • możliwość zdobycia w pracy za granicą.

Aplikacja:

CV, LM oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: zuver@consultant.com z dopiskiem: „pomoc kuchenna/02/2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-dla-pomocy-kuchennej-drezno/

Nr ogł.: 1295c6980f549a43

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.