€ 2600 euro/m-c brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech kierowca kat.B dostawca zakupów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 lutego 2018 06:30
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
dostawca-zakupow-kierowca-kat-b4

Aktualna oferta zatrudnienia w Kolonii dla kierowców kat.B z podstawową znajomością języka niemieckiego. Możliwa od zaraz praca w Niemczech przy rozwożeniu zakupów.

Stanowisko: kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Płaca: 2600 euro brutto za miesiąc

Opis stanowiska:

  • jest to praca dla sieci marketów polegająca na dostarczaniu zamówionych przez internet zakupów
  • zadaniem pracownika będzie rozwożenie i wnoszenie towarów, pobieranie należności, wydawanie paragonu i reszty

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość i uczciwość
  • status osoby niekaranej
  • chęć do nauki języka
  • kultura osobista na wysokim poziomie
  • ważne prawo jazdy kat.B od minimum roku

Oferujemy:

  • możliwość uczestniczenia w darmowym kursie języka niemieckiego
  • atrakcyjne zarobki
  • zatrudnienie na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie oraz pakiet socjalny
  • darmowe zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysyłanie wiadomości aplikacyjnych, najlepiej w języku niemieckim na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem „kierowca-kat-b/02/18”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-od-zaraz-dla-kierowcy-kat-b-rozwozenie-zakupow-koln/

wyświetleń: 1167, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 9145a8f4f127df57

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.