€ 11,50-14,00 brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech 2019 bez języka produkcja napojów energetycznych Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2019 19:29

Fabryka z Kolonii poszukuje od zaraz 10 osób do pracy w Niemczech na produkcji napojów energetycznych. Oferta 2019 aktualna również bez znajomości języka. Do tego zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Kolonia.

Wynagrodzenie: 11,50 – 14,00 Eur brutto na godz. w zależności od znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • praca ta ma charakter fizyczny, a wykonywana jest na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych;
  • zadaniem pracownika jest zdejmowanie opakowań z taśmy oraz ich pakowanie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości produktów finalnych.

Wymagania:

  • poszukiwane jest 10 osób, ale z tego 2 muszą znać j. niemiecki przynajmniej w stopniu komunikatywnym;
  • rzetelne wypełnianie swoich obowiązków;
  • zdyscyplinowanie i pracowitość;
  • odpowiedzialne wykonywanie swoich zadań;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • elastyczność godzinowa;
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie w cenie za pokój jednoosobowy 100 Eur, a za pokój dwuosobowy 150 Eur;
  • umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • kartę rabatową, która pozwala na tanie wejścia do galerii, muzeów, teatrów, kin oraz siłowni;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • ubezpieczenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV, LM wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

z podaniem odpowiedniego tytułu: „Produkcja napojów energetycznych, Kolonia 2019”.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-energetycznych-koln/

Nr ogł.: 5615c7567e717f73

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.