€ 14,80 euro/h brutto

Od zaraz Niemcy praca dla Polaków przy sprzątaniu aquaparku Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Wymagany stopień znajomości języka: Podstawowa znajomość języka
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 kwietnia 2018 00:13

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu aquaparku z okolic Duisburga. Opcja zatrudnienia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: sprzątacz, sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Liczba miejsc: 2

Wynagrodzenie: 14,08 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na sprzątaniu aquaparku
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku i czystości w przebieralniach, toaletach oraz natryskach
  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie sprzątanie części restauracyjnej, odkażanie powierzchni oraz wyrzucanie śmieci

Wymagania:

  • co najmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uzależnień
  • pracowitość i zaangażowanie
  • chęć i energia do pracy
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • preferowani są kandydaci z doświadczeniem przy sprzątaniu
  • pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • zamieszkanie w cenie 300 euro miesięcznie
  • pracę z 3-miesięcznym okresem próbnym oraz możliwością stałego zatrudniania
  • ubrania robocze
  • narzędzia i środki niezbędne do pracy

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wysyłanie zgłoszeń z CV, opisem własnej osoby oraz danymi kontaktowymi na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Sprzątanie aquaparku, Duisburg”

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-przy-sprzataniu-aquaparku-od-zaraz-z-podstawowym-jezykiem-duisburg/

wyświetleń: 886, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4125ae3ab03ade45

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.