€ od 13 brutto/h

Od zaraz magazyn zabawek praca Niemcy bez znajomości języka w Poczdamie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lutego 2022 21:03

Hurtownia z Poczdamu poszukuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech 2022. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie zabawek. Zakwaterowanie darmowe będzie zapewnione przez pracodawcę.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Poczdam.

Wynagrodzenie: od 13,00 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • kompletowanie zamówień oraz ich pakowanie, a potem układanie na paletach i zabezpieczanie stretchem;
  • przyjmowanie oraz rozładowywanie dostaw;
  • kontrolowanie jakości produktów;
  • przygotowywanie dokumentów;
  • liczenie towarów raz na kwartał;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy;
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco.

Wymagania:

  • kondycja fizyczna;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji;
  • umiejętność logicznego myślenia;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • bardzo dobra organizacja;
  • zdolność do pracy pod presją.

Oferujemy:

  • możliwość uzyskania dodatkowych uprawnień;
  • możliwość rozwoju oraz podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • niemiecką umowę;
  • zatrudnienie od zaraz na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • pomoc polskiego koordynatora;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Aplikacja:

Zgłoszenie grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości.

CV oraz LM ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

arbeiteinstellen@germanymail.com z podaniem tytułu: Hurtownia zabawek | Poczdam 2022

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-zabawek-bez-znajomosci-jezyka-hurtownia-w-poczdamie/

Nr ogł.: 8836219f69f4cac8

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.