€ 13,50 brutto/h

Od zaraz dla par Niemcy praca na magazynie AGD bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 marca 2019 16:19

Ciekawa oferta pracy w Niemczech na magazynie AGD dla Polaków bez znajomości języka. Zatrudnienie w Berlinie aktualne od zaraz również dla par. Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik magazynu.

Lokalizacja: Berlin.

Wynagrodzenie: 13,50 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni AGD;
  • obowiązkiem pracownika będzie wspieranie codziennych prac, które będą pozwalały na swobodny przepływ towarów, np. rozładowywanie odstaw, wprowadzanie danych do systemu oraz rozkładanie produktów na terenie magazynu;
  • zadaniem będzie też aktualizowanie bazy danych, zbieranie zamówień, pakowanie towarów itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz;
  • mile widziane będzie doświadczenie w pacy na podobnym stanowisku;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • dużym atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe;
  • elastyczność i pracowitość;
  • odpowiedzialne podchodzenie do swoich obowiązków;
  • szybkie przyswajanie nowych rzeczy.

Oferujemy:

  • pracę od zaraz;
  • zdobycie doświadczenia oraz podnoszenie swoich kwalifikacji;
  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie w hotelu robotniczym;
  • dokładne szkolenie pracownicze;
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres:

arbeitbeiuns_04@fastmail.de

z podaniem numeru referencyjnego: ma/b/04/19.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-agd-berlin/

Nr ogł.: 3425c99ff442edcc

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.