€ 12,84 brutto/h

Od zaraz dla par dam fizyczną pracę w Niemczech w sklepie bez języka 2019 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lutego 2019 17:14

Dla par ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz. Zatrudnienie 2019 w sklepie przy wykładaniu towaru bez znajomości języka. Zakwaterowanie w Hamburgu zapewnione bezpłatnie na miejscu przez pracodawcę.

Stanowisko: pracownik fizyczny.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 12,84 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 12.

Zadania na stanowisku:

  • jest to praca w sieci dyskontów spożywczych, gdzie pracownik jest zawsze oddelegowywany w zależności od aktualnej potrzeby;
  • obowiązkiem są zadania, które mają charakter fizyczny, a jest to, np. sprzątanie regałów czy zdejmowanie produktów przeterminowanych lub zmienianie cen na aktualne itp.

Wymagania:

  • dobra kondycja fizyczna;
  • zdolności manualne;
  • solidne wykonywanie swoich obowiązków;
  • elastyczność;
  • umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • miel widziane będą osoby z prawem jazdy kat. B oraz posiadające własny samochód;
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie bezpłatnie na miejscu;
  • umowę na czas określony;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • szkolenie pracownicze;
  • opiekę administracyjno – kadrową w języku polskim;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, realny termin dyspozycyjności oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych należy wysłać na adres: nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem: Nr ref. fiz/a4/02/19.

Źródło: praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-w-sklepie-hamburg/

Nr ogł.: 1085c69845838202

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.