€ na akord

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach szparagów bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 20:10

Gospodarstwo rolne szuka chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach szparagów. Zatrudnienie w Berlinie bez języka od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: okolice Berlina.

Wynagrodzenie: na akord.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie szparagów.

Wymagania:

  • pracowitość;
  • sprawność manualna;
  • wysoka sprawność fizyczna;
  • motywacja i chęci do pracy;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wykonywanie swojej pracy.

Oferujemy:

  • zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę odpłatnie;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • solidnego pracodawcę.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy sezonowej przy zbiorach szparagów, proszone są o wysyłanie swoich zgłoszeń na adres e-mail:

postpl@domspargel.de

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-2019-k-berlina-bez-jezyka/

Nr ogł.: 7665cbea7835e4f3

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.