€ 11,15 euro brutto/h plus dieta

Niemcy praca od zaraz wykończenia i remonty bez znajomości języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Wymagane doświadczenie: Wymagane doświadczenie
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 02:35

Firma budowlana z Berlina zatrudni pracownika ogólnobudowlanego od zaraz. Oferta pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik ogólnobudowlany

Miejsce zatrudnienia: Berlin

Wynagrodzenie: 11,15 euro brutto/h plus dieta dzienna w wysokości 15 euro netto

Termin: od zaraz

Obowiązki:
Najróżniejsze prace remontowo-wykończeniowe.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie oraz udokumentowane doświadczenie w budowlance
  • odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • dokładność, solidność

Oferujemy:

  • pracę od zaraz na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie CV oraz dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje na poniższy adres:

OGŁOSZENIE WYGASŁO!

wyświetleń: 2959, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 4455d506a71a3fb

2 komentarze aby “Niemcy praca od zaraz wykończenia i remonty bez znajomości języka Berlin”

  1. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY WASZA OFERTA PRACY AKTUALNIE PRACUJE W NORVEGI PROWADZE SWOJA FIRME BUDOWLANA, MAM W IELOLETNIE DOSWIADCZENIE ZAWODOWE W BUDOWNICTWIE NIE MA DZIEDZINY KTUREJ NIE PODOLAM WYKONAM WSZYSTKIE PRACE BUDOWLANE OD SZALUNKOW FUNDAMENTOWYCH PO STOLARKE I DACH A W POLSCE ZACZYNALEM OD UKLADANIA PLYTEK LASTRIKO NA BETONIE SUCHYM ORAZ PLYTEK UKLADANYCH METODA RYTLA…GRES ITP..Z PRAKTYKA W NIEMCZECH .JESLI MOJA OSOBA PANSTWA ZAINTERESUJE PROSZE O KONTAKT .. EMAIL..WWW.ENDRIU@ONET.EU POSIADAM WLASNY SAMOCHOD I SPRZET POZDRAWIAM

  2. dzien dobry jestem zainteresowany ta praca ma doswedczenie 7letnie w budowlance prosze o kontakt 570520142

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.