€ 2000 brutto miesięcznie

Na magazynie napojów od zaraz praca w Niemczech bez języka Essen 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 18:32

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech na magazynie hurtowni napojów. Zatrudnienie 2019 dla magazynierów w Essen bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Essen.

Wynagrodzenie: 2000 Eur brutto mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • komisjonowanie;
  • zbieranie zamówień;
  • rozładowywanie samochodów osobowych;
  • aktualizowanie danych w systemie kontaktowym.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • zaangażowane wykonywanie swoich zadań.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w wyposażonym mieszkaniu;
  • najpierw umowę próbną z możliwością jej przedłużenia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • dodatki – ulgi pracownicze, np. dofinansowanie do obiadów.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, krótkim opisem własnej osoby i zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

neuearbeit@berlin.com z tytułem wiadomości: Niemcy praca na magazynie z napojami, Essen/06/2019.

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-napojow-od-zaraz-essen/

Nr ogł.: 2805d14da3f082cd

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.