€ 10,60 euro brutto + premie

Kolonia od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Czy będzie zapewnione zakwaterowanie?: Zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 września 2016 04:54

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla Polaków

Stanowisko: Pakowacz perfum
Miasto: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 10,60 euro brutto na godzinę plus liczne dodatki

Zakres zadań:

  • pracownik zajmuje się przepakowywaniem perfum w nowe opakowania
  • praca będzie polegała na rozpakowaniu partii perfum, kontroli jakości i pakowaniu w nowe pudełka
  • pracownik odpowiada za zafoliowanie nowych opakowań i naklejenie etykiety

Wymagania:

  • szybkie tempo pracy
  • zręczność
  • sprawność i rzetelność
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialne podejście do pracy
  • radzenie sobie pod presją czasu
  • precyzja

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę od zaraz
  • zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego
  • umowę o pracę zgodną ze standardami niemieckimi
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość rozwoju
  • odpłatne zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV ze zdjęciem, opisu własnej osoby i zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Pakowanie perfum, Niemcy″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-bez-znajomosci-jezyka-kolonia/

wyświetleń: 2114, dzisiaj: 1

Nr ogł.: 78757e5c30f3d984

5 komentarzy aby “Kolonia od zaraz dam pracę w Niemczech bez znajomości języka pakowanie perfum”

  1. Kamil Kasia dn. 30 września 2016 @ 18:50

    Witam . Wraz z Żoną jestesmy zainteresowani tą ofertą pracy Tel.+48691497397 Pozdrawiamy…

  2. Sławomir Sz. dn. 4 października 2016 @ 20:32

    Witam! Jestem zainteresowany tą ofertą pracy tel. +48 698363459 (SMS)

  3. Jestem zainteresowany tą oferta pracy 889140137

  4. Witam
    Mam pytanie
    Czy oferta jest aktualna?

  5. Witam jestem kobieta w wieku 40 lat szukam pracy moj nr telefonu +48504764875

Najlepsze dzisiejsze ogłoszenia

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.